<< Sport Life mojimi ocami    tímová schôdza >>

 

07. 11. 2009, Brno (CZ) - medzinárodný športový veltrh Šport Life 2009
V sobotu 7. novembra 2009 sa časť osadenstva klubu vybrala na nám už notoricky známu akciu športový veľtrh SportLife v Brne, konajúcu sa v areáli BVV. Časť preto, že pracovné povinnosti zvyšných členov to skrátka nedovoľovali. A tak využijúc ešte zostávajúcu nedeľu vybrali sa navštíviť veľtrh v posledný možný deň.
Z klubového hľadiska sme sa v osobe predsedu zaujímali o firmy zaoberajúce sa výrobou dresov na zákazku.. Predsa len treba nejako tímovo zaodieť aj nových členov :). Veľmi príjemne sme sa porozprávali v tomto smere v stánku firmy SALTON.
Popásť svoje zrakové ústrojenstvo bolo opäť na čom a nielen na vystavovaných exponátoch :). Ja som si samozrejme vychutnal najviac pohľad na novú 10-rýchlostnú sadu SRAM XX. Ako priaznivca aj spokojného užívateľa produktov tejto firmy vo mne zanechala asi najsilnejšie dojmy.
Ako to už tradične býva, pri stánkoch s výpredajmi boli návaly kúpychtivých návštevníkov - vrátane nás :) Tento krát sme neodolali ponuke SENSORu a náš športový šatník sa rozrástol o pár zaujíma- vých kúskov.. Veľa zdaru sme osobne popriali tvorcom slovenského časopisu CYKLOMAG a prejavili im svoje sympatie. Svoju radosť v stánku HORAL ALTO (a potom každú chvíľu aj na ceste domov) prejavil Robo po tom, ako získal vytúženú vec od dotyčného pána.. Tí, ktorí sa toho zúčastnili, vedia :).
Ako priaznivci ženskej krásy sme si s predsedom prišli na svoje v expozícii jednej firmy, kde sme neodolali fotke so sexi hosteskami predvádzajúcimi rôzne trenažéry.
Keďže času bolo málo a vecí na obhliadku veľa, nepostíhali sme všetko tak, ako bolo naplánované. V turistickom pavilóne medzi iným, sa mi podarilo stať sa za dobré peniaze majiteľom kvalitných turistických gatí, taktiež použiteľných na celý rad ďalších aktivít.. Predseda tiež prihodil niečo do svojej nákupnej tašky :), a tak sme spokojní mohli vycestovať domov.
Zhrnuté do kocky - veľtrh nás opäť nesklamal, i keď samozrejme bolo poznať, že sú ťažké časy, chýbalo tu zopár značiek.. No ale ako som spomenul, ťažko sa dá povenovať všetkému naplánovanému podľa predstáv za jeden výstavný deň..


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© bikeri.sk & Hag 2008-13 Powered by Free Website Templates