22.01. 2011, 1. Zimný MTB maratón     25.09. 2010, Otvorené Majstrovstvá SR >>

 

05 a 13. 11 2010, Tímová schôdza (Partizánske a Prievidza)

V dňoch 5. a 13. 11. 2010 sa konala členská schôdza VG BIKE TEAM-u. Z dôvodu čo najvyššieho počtu zúčastnených sme si ju rozdelili na dve časti.

5. 11. 2010 v Partizánskom na tradičnom mieste sa zišli Radúz, Rosko, Vankes a Greywolf. Stretnutie sa nieslo v priateľskej atmosfére a voľnej debate o doterajšom smerovaní klubu. Chalani poukázali na poztíva aj negatíva, na ktorých treba popracovať. Pokladník oznámil sumu z daňovej asignácie za rok 2009, pričom sa okamžite rozpútala debata na ich využitie. Prítomní súhlasili s vyskladaním sa na administratívny poplatok pre registráciu klubu do zoznamu príjmateľov 2% z daní pre rok 2010. Prítomní hlasovaním zároveň prejavili záujem o riadne členstvo pre rok 2011. Z úst Vankesa padla myšlienka na vytvorenie členských preukazov, čo ostatní podporili. Nasledujúci deň si všetci svorne užívali na spoločnom klubovom výjazde v pohorí Vtáčnik.

timova schodza

13. 11. 2010 v Prievidzi v blízkosti predsedovho obydlia bola zostava schôdze početnejšia: Roska, Vankesa a Greywolfa( Radúz pochopiteľne nemohol zas prísť!) doplnili ešte Hag(prvýkrát na schôdzi!) a Vanquish, pričom obaja prejavili záujem o členstvo pre rok 2011. Hag zvýhodnené a Vanquish riadne.

Tiež súhlasili s vyskladaním sa na administratívny poplatok pre registráciu klubu do zoznamu príjmateľov 2% pre rok 2011. Predseda spolu s Vanquishom predniesli problematiku 2% a spoločne s ostatnými sa dohodli na krokoch k uskutočneniu registrácie klubu do zoznamu príjmateľov 2% z daní pre rok 2010. Hag predostrel problematiku financovania klubovej stránky, pričom sme sa všetci dohodli na pravidlách do budúcna. Na základe podpory ostatných, vo funkcii predsedu naďalej (t.j. rok2011) zostáva Greywolf. Ten zároveň požiadal pokladníka o kontrolu stavu klubových financii, s čím ostatní súhlasili. Dňa 18. 11. 2010 súčasný pokladník Rosko oznámil, že odstupuje z pozície pokladníka, t. j. nepredlžuje svoje pôsobenie na ďalší rok. Následne som navrhol na túto funkciu Radúza, čo sa stretlo s podporou väčšiny klubu. Funkciu prevezme po uplynutí funkčného obdobia súčasného pokladníka.

-preceda-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© bikeri.sk & Hag 2008-13 Powered by Free Website Templates